
Сонцезахисні окуляри Julbo SHIELD M з захисними щитками та лінзами Spectron 3
- В наявності
- Код: 1-J5441121
5 764 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo SHIELD M GREY TRANS/ROSE SP3CF
Julbo об'єднала свій технічний досвід на великих висотах з сучасним дизайном, щоб створити сонцезахисні окуляри Julbo Shield M з високим ступенем захисту та відмінними характеристиками. Знімні бічні щитки забезпечують бездоганний захист і комфорт. Сонцезахисні SHIELD, оснащені системою вентиляції Air Flow, стануть вашим союзником, коли ви почнете наполегливо працювати на підйомі. Вони залишатимуться на місці завдяки вигнутим дужкам Grip Tech і нековзній перемичці. А витончений дизайн додасть сміливості вашому наступному високогірному випробуванню.
Ключові характеристики
- Nose Grip — гнучка амортизаційна вставка на переніссі.
- Air Flow — вентиляційні отвори, вбудовані в раму, для полегшення циркуляції повітря і запобігання запотіванню.
- Cord attachment — дозволяє прикріпити шнур.
- Grip Tech temples — ексклюзивний м'який матеріал на дужках, який не прилипає до волосся, для ідеального захвату та комфорту.
Докладні технічні дані
- Лінза: Spectron 3
- Пропускання світла (VLT): 12%
- Категорія захисту: 3
- Довжина дужок: 120 мм
- Вага: 30 г
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Змінні лінзи: Ні
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи
- Колір оправи: Сірий
- Ширина лінзи: 54 мм
- Ширина носової частини: 17 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 120 мм |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Сіра |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Ширина носової частини | 17 мм |
- Ціна: 5 764 ₴



