
Сонцезахисні окуляри Julbo MONTEROSA 2 GREY SP 3CF з максимальною захистом UV 100%
- В наявності
- Код: 1-J5421121
4 752 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo MONTEROSA 2 GREY SP 3CF
Окуляри Julbo MONTEROSA 2 GREY SP 3CF – це нове втілення культової моделі для мандрівників. Вони мають сучасний спортивний дизайн, амортизуючу вставку на переносиці та антиковзкі властивості, що забезпечують комфортне і надійне носіння. Ударостійкі лінзи та знімні бокові щитки гарантують надійний захист від сонця.
Ключові характеристики
- 100% захист від ультрафіолетових променів: A, B, C
- Grip Tech: особливий матеріал, який не чіпляється за волосся, забезпечує м'яке прилягання
- Nose Grip: гнучка амортизуюча вставка на переносиці
- Знімні бокові щитки: знімні бокові щитки для додаткового захисту
- Total Cover: максимальний всебічний захист від сонячного світла
Технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат
- Матеріал оправи: термопластик
- Захист від сонця: кат. 3
- Ширина лінз: 56 мм
- База: 8
- Довжина дужок: 125 мм
- Перенісся: 15 мм
- Висота лінз: 43 мм
- Вага: 28 г
- Лінза: Spectron 3
- Змінні лінзи: Ні
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи
- Колір оправи: Сіра
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 28 г |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Довжина завушника | 125 мм |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Основні | |
| Градієнти | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Колір | Сірий |
| Колір лінз | Сірий |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Поляризація | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
- Ціна: 4 752 ₴

