
Сонцезахисні окуляри Julbo RUSH BLACK/PINK для спорту, висока вентиляція та комфорт
- В наявності
- Код: 1-J5341123
5 456 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo RUSH BLACK/PINK SP3 ML PINK
Julbo RUSH пропонує безкомпромісні характеристики та є ідеальною відповіддю на вимоги до велоспорту та будь-якого виду спорту, що поєднує витривалість і швидкість. Ідеально вентильоване скло розроблено для забезпечення максимального бічного та вертикального поля зору для безперешкодного огляду в будь-якому положенні. Flex 3 забезпечує відмінне регулювання для повного зчеплення та комфорту та сумісний з усіма типами шоломів. RUSH є ідеальним засобом для захисту ваших очей у ті дні, коли ви на всі 100%.
Ключові характеристики
- 3D Nose Fit: Спеціальні носові накладки регулюються в усіх напрямках для ідеальної фіксації.
- Flex 3 temples: Регулювання в трьох напрямках.
- Full Venting: Забезпечує повну циркуляцію повітря для запобігання запотіванню.
- Grip Tech Temples: М’який матеріал для скронь, що забезпечує комфорт та ідеальне зчеплення.
- Panoramic view: Широка поверхня скла для максимального поля зору.
- Comfort Fit with Helmet: Комфортна посадка зі шоломом.
Подробні технічні дані
- Матеріал скла: полікарбонат.
- Матеріал оправи: термопласт.
- База: 6.
- Висота скла: 50 мм.
- Ширина скла: 136 мм.
- Ширина носової частини: 14 мм.
- Довжина дужок: 130 мм.
- Захист від сонця: cat. 3.
- VLT (пропускання видимого світла): 12%.
- Вага: 38 г.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 130 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 136 мм |
| Ширина носової частини | 14 мм |
- Ціна: 5 456 ₴



