
Сонцезахисні окуляри Julbo FURY NOIR/BLEU з фотохромними лінзами та високою вентиляцією для спорту
- В наявності
- Код: 1-J5314112
9 196 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo FURY NOIR/BLEU RV P0-3HC
Julbo FURY – гаряча новинка в яскравому агресивному дизайні з циліндричною лінзою від французького бренду. Створені для швидкості. Окуляри обладнані чудово вентильованою лінзою для безперешкодного огляду в будь-якому положенні. Різкі лінії моделі – не тільки остання тенденція у велоспорті, але й підвищення технічних характеристик та продуктивності. Дуже легкі, сумісні з усіма типами шоломів.
Особливості
- Nose Grip: Гнучка амортизуюча вставка на переніссі.
- Air Link Temple system: ця вставка з еластомерного матеріалу, встановлена на кінці дужки, робить окуляри легшими і комфортнішими.
- Full Venting: Сонцезахисні окуляри з високою вентиляцією, що забезпечують повну циркуляцію повітря для запобігання запотіванню.
- Grip Tech: ексклюзивний м’який матеріал для скронь, який не прилипає до волосся, забезпечуючи ідеальне зчеплення і комфорт.
- Panoramic view: Широка поверхня лінзи для максимального поля зору.
- Asian Fit: ергономіка рами адаптована до вузьких азіатських форм обличчя.
Характеристики
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: термопластик.
- Захист від сонця: Фотохром 0 – 3.
- VLT (пропускання видимого світла): 15% – 87%.
- База: 5.
- Висота лінзи: 53 мм.
- Ширина лінзи: 131 мм.
- Ширина носової частини: 15 мм.
- Довжина дужок: 115 мм.
- Вага: 25 г.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 115 мм |
| Категорія захисту | 1-3 |
| Лінза | Photochromic 1-3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | з лінзою фотохромной |
| Колір оправи | Синя |
| Ширина лінзи | 131 мм |
| Ширина носової частини | 15 мм |
- Ціна: 9 196 ₴




