
Сонцезахисні окуляри Julbo Renegade DBLUE MAT SP3CF GREEN для активного відпочинку, 59 мм
- В наявності
- Код: 1-J4991112
5 280 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo RENEGADE DBLUE MAT SP3CF GREEN
Окуляри Julbo Renegade були розроблені для людей, чия життя нерозривно пов'язана з містом і природою. Урбаністичний дизайн буде доречний на жвавій вулиці, а завдяки вбудованим передовим технологіям і лінзам від світового лідера Julbo можна сміливо зануритися у світ пригод, не змінюючи окуляри. Ергономічний профіль і широка оправка забезпечують захист очей з усіх сторін і надійну фіксацію. Додатково дужки покриті міцним, але приємним до тіла матеріалом Grip Tech. Підходять для будь-якого виду активності. Сонцезахисні окуляри Julbo Renegade постачаються в різних кольорах з полікарбонатними лінзами Spectron 3.
Ключові характеристики
- Ергономічна оправка та обрезинені дужки, завдяки яким окуляри не зісковзують з обличчя навіть при сильній трясці.
- Ексклюзивний м’який матеріал в скроневій зоні - не давить, не прилипає до волосся.
- М’який матеріал на переніссі.
- Широкий огляд.
Детальні технічні дані
- База: 6
- Ширина лінзи: 45 мм
- Розмір лінзи: 59 мм
- Ширина носової частини: 17 мм
- Довжина дужок: 130 мм
- Вага: 35 г
- Категорія захисту: 3
- Лінза: Spectron 3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Змінні лінзи: Ні
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи
- Колір оправи: Зелений
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 130 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Зелена |
| Ширина лінзи | 59 мм |
| Ширина носової частини | 17 мм |
- Ціна: 5 280 ₴



