
Спальник Therm-A-Rest Hyperion -6C UL Bag Regular 183 см, пуховий, ультралегкий для зимових походів
- В наявності
- Код: 1-10723
30 784 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Therm-A-Rest Hyperion -6C UL Bag Regular пуховий
Неймовірно легкий та функціональний пуховий спальний мішок Therm-A-Rest Hyperion 20 (-6°C) UL Bag Regular 183 см для низьких температур виготовлений з використанням високоякісних матеріалів і є одним з найлегших спальних мішків у своєму класі. Незважаючи на малу вагу та компактні розміри, модель гарантує відмінну теплоізоляцію і неперевершений комфорт завдяки теплоефективній конструкції перегородок і пуховому наповнювачу 900 fill Nikwax Hydrophobic Down, який залишається сухим і зберігає свої властивості в 60 разів довше, ніж необроблений пух.
Ключові характеристики
- Ультралегкий спальний мішок з відмінними теплоізоляційними властивостями
- Невероятно компактні розміри в складеному вигляді
- Пуховий наповнювач 900 fill Nikwax Hydrophobic Down довго залишається сухим та відмінно зберігає форму
- Особлива конструкція перегородок для мінімізації холодних зон в важливих місцях
- Ергономічна форма спального мішка і довга блискавка з внутрішньою теплоізоляційною планкою гарантуюють зручну посадку та максимальний комфорт під час сну
- Захист від заїдання блискавки
- Знімні кріплення для килимка SynergyLink
- Зонна ізоляція для максимізації тепла і економії ваги: наповнювач спеціально розміщений там, де він найбільше потрібен: 70% зверху і по боках, 30% – знизу
- Відповідає стандарту Down Standard Certified
- Комплектація з компресійним мішком для зберігання та транспортування
Детальні технічні дані
- Зовнішній матеріал: 10D Nylon RipStop w/DWR
- Матеріал підкладки: 10D Nylon RipStop
- Матеріал утеплювача: 900 Fill Goose Nikwax Hydrophobic Down RDS
- Вага утеплювача: 0,360 кг
- Утеплювач: Пух
- Температура комфорту: 0°C
- Температура ліміту: -6°C
- Розмір: 183 см
- Температура екстриму: -23°C
- Форма: Кокон
- Стать: Універсальний
- Блискавка: Ліва
- Вага: 580 г
- Ширина в плечах: 72,5 см
- Ширина в стегнах: 63 см
- Ширина в ногах: 54,5 см
- Сезонність: Весна-Осінь/Зимовий
- Розмір в упаковці: 15x20 см
- Довжина: 203 см
- Колір: Синій
- Температура екстриму: -23°C
- Вага спальника: 0,51 - 1,0 кг
- Довжина спальника (ріст): 205 см (185 см)
- Упакований розмір: 15x20 см
- Утеплювач спальника: Комбінований
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Extreme Temperature | -23°C |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | 10D Nylon RipStop w/DWR |
| Внутрішній шар | 10D Nylon RipStop |
| Довжина спальника (зростання) | 205 см (185 см) |
| Наповнювач | Пух |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | 15x20 см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 30 784 ₴









