
Спальник-одеяло Pinguin Safari 190 см, демісезонний, температура +4°C, зелений
- В наявності
- Код: 1-PNG 240344
2 892 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Pinguin Safari PFM 190 Khaki
Спальний мішок-одеяло Pinguin Safari (4/1°C) 190 см призначений для теплого демісезонного та літнього часу, забезпечуючи необхідний температурний комфорт. Цей спальний мішок ідеально підходить для автомобільного кемпінгу, риболовлі та нескладних походів. Рекомендується використовувати спальний мішок в поєднанні з надувним або самонадувним килимком для поліпшення комфорту.
Ключові характеристики
- Тип: Одеяло
- Довжина на зріст до: 190 см
- Вага: 1600 г
- Ширина: 80 см
- Розмір у чохлі: Ø22x38 см
- Розмір після стиснення: Ø22x24 см
- Наповнювач: двошаровий синтетичний (ThermicFibre)
- Щільність наповнювача: ThermicFibre 1 - 250 г/м²
- Зовнішній матеріал: Polyester DWR Clima Control Shield
- Підкладка: Polyester Micro Lite
- З'єднання з лівим/правим спальником: так
- Сезон: літо, теплий демісезон
- Тепловий комфорт для жінок: 4 °C
- Тепловий комфорт для чоловіків: 1 °C
- Екстремальна температура: -17 °C
Додаткові особливості
- Трансформер спальник-одеяло
- Тиха блискавка з двосторонньою "собачкою"
- Капюшон з утяжками
- Внутрішня кишеня
- Петлі для підвішування
- Компресійний мішок у комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 4 °C |
| Extreme Temperature | -17 °C |
| Limit Temperature | 1 °C |
| Вага спальника | 1,5 - 2,0 кг |
| Зовнішній шар | Polyester DWR Clima Control Shield |
| Внутрішній шар | Polyester Micro Lite |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | ThermicFibre |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | Ø22x24см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 2 892 ₴


