
Спальний мішок Pinguin Tramp 195 Petrol для літніх походів, Comfort +9°С, вага 1 кг
- В наявності
- Код: 1-PNG 237368
2 625 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Pinguin Tramp PFM 195 Petrol
Спальний мішок Pinguin Tramp 195 Petrol — це легкий літній кокон для сну, ідеально підходить для тих, хто цінує кожен грам у своєму туристичному спорядженні. Завдяки анатомічній формі та невеликій вазі, цей спальник стане надійним супутником під час літніх походів.
Ключові характеристики
- Колір: Блакитний
- Температура комфорту: +9°С
- Екстремальна температура: -9°C
- Гранична температура: +5°С
- Вага: 1 кг
- Вага спального мішка: 0,51 - 1,0 кг
- Зовнішній шар: Polyester Ripstop DWR
- Внутрішній шар: Polyester Softlite
- Довжина спальника (зріст): 195 см (175 см)
- Наповнювач: ThermicFibre
- Утеплювач спальника: Синтетика
Докладні технічні дані
- Двостороння блискавка YKK
- Клапан для фіксації кінця блискавки, що запобігає самовільному відкриттю
- Утеплювач блискавки для кращої термоізоляції та запобігання заїданню
- Компресійний мішок, що дозволяє зменшити об'єм спального мішка до 40%
- Можливість з'єднання з іншим спальником
- Теплі (несквозні) шви
- Анатомічна форма
- Гарантія на спальний мішок — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +9°С |
| Extreme Temperature | -9°C |
| Limit Temperature | +5°С |
| Вага | 1 кг |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | Polyester Ripstop DWR |
| Внутрішній шар | Polyester Softlite |
| Довжина спальника (зростання) | 195 см (175 см) |
| Наповнювач | ThermicFibre |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 2 625 ₴



