
Ніж SOG SEAL Pup з частково зубчастим лезом, для туризму та тактики, сталь AUS-8, сірий
- В наявності
- Код: 1-SOG M37K
4 405 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG SEAL Pup Kydex Чохол
SEAL Pup має частково зубчасте лезо з порошковим покриттям для низького відбивання та корозійної стійкості. Його легка ручка з армованого скловолокна нейлону (GRN) має рельєфний ромбоподібний малюнок для надійного захвату в негоду. І, як і SEAL Knife, він зручно носить тактичні жорсткі нейлонові або балистичні ножни на вибір.
Ключові характеристики
- Високоякісна японська нержавіюча сталь з хорошим балансом в'язкості та міцності, здатністю утримувати край та стійкістю до корозії.
- Пропонує переваги як прямих, так і зубчастих країв в одному лезі.
- Міцна армована скловолокном нейлонова ручка з рельєфним ромбоподібним візерунком для надійного захвату незалежно від того, волога це чи суха поверхня.
Докладні технічні дані
- Загальна довжина: 22,86 см
- Вага продукту: 153,09 г
- Довжина леза: 12,06 см
- Товщина леза: 0,48 см
- Тип краю: Частково зазубрений
- Тип леза: сталь AUS-8
- Форма леза: Clip Point
- Матеріал ручки: Нейлон, армований.
- Вага: 153 г
- Довжина леза: 120 мм
- Довжина ножа: 255 мм
- Довжина рукоятки: 120 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Матеріал леза: Титан
- Матеріал рукоятки: Пластик
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Нове
- Тип: З фіксованим клинком
- Товщина леза: 5 мм
- Колір: Сірий
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 153 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Основні | |
| Довжина ножа | 255 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Титан |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 4 405 ₴








