
Ніж SOG Altair FX Field Green, туристичний фіксований ніж 8,6 см, матеріал леза 154CM
- В наявності
- Код: 1-SOG 17-79-03-57
8 232 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Ніж SOG Altair FX Field Green
Ніж SOG Altair FX – багатофункціональний ніж з фіксованим лезом, який бездоганно впорається з повсякденними завданнями, а також підійде для активного відпочинку на природі.
Ключові характеристики
Основні дані
- Конструкція: Ненадувний
- Загальна довжина: 19,3 см
- Довжина леза: 8,6 см
- Матеріал леза: CRYO CPM 154
- Тип ріжучого краю: Прямий
- Товщина леза: 3 мм
- Твердість леза, HRC: 58-60
- Покриття леза: TiNi
- Тип заточування: Clip Point
- Матеріал рукоятки: Термо пластик GRN
- Чохол: Є
- Вага: 73 г
- Призначення: Туризм
- Колір: Зелений
Повнохвостове лезо профілю Clip point виконане з високовуглецевої сталі марки 154CM, що пройшла кріогенну обробку, яка забезпечує ідеальне поєднання утримання ріжучого краю та довговічності з простотою обслуговування. Прямі спуски від обуха забезпечують хороші ріжучі властивості. Накладки на рукоятку виконані з текстурованого, зчеплювального GRN. На рукоятці розташоване отвір для темляка. Ніж комплектується вкладишами Kydex з регульованим кріпленням Universal Mounting System, що надає безліч варіантів перенесення. Ножі SOG Altair представлені в складному варіанті з фіксованим лезом, а також у кількох кольорових варіаціях.
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 73 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Основні | |
| Довжина ножа | 193 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Титан |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 8 232 ₴








