
Ніж SOG Pentagon FX FDE, туристичний, фіксований лезо, сталь S35VN, 121 мм
- В наявності
- Код: 1-SOG 17-61-02-57
15 664 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Pentagon FX Flat Dark Earth
Ніж SOG Pentagon виконаний з акцентом на функціональність та зручність, ідеально підходить для прихованого носіння. Його обухострий клинок профілю Spear point забезпечує відмінні ріжучі характеристики, а високоякісні матеріали роблять його надійним інструментом для любителів активного відпочинку та професіоналів.
Ключові характеристики
- Загальна довжина: 252 мм
- Колір: FDE (Flat Dark Earth)
- Довжина клинка: 121 мм
- Накладки: є
- Товщина клинка: 4,5 мм
- Твердість сталі: 59-63 HRC
- Тип ріжучої кромки: Звичайна кромка
- Країна виробник: Тайвань
- Країна походження: США
- Обробка клинка: BSW (Black Stonewash)
- Вага: 184 г
- Марка сталі: S35VN
- Матеріал рукояті: G-10
Докладні технічні дані
- Вага: 184 г
- Довжина леза: 121 мм
- Довжина ножа: 252 мм
- Довжина рукоятки: 131 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Матеріал леза: S35VN
- Матеріал рукоятки: G10
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Нове
- Тип: З фіксованим клинком
- Товщина леза: 5 мм
- Колір: Бежевий
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 184 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 121 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Основні | |
| Довжина ножа | 252 мм |
| Довжина рукоятки | 131 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | S35VN |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 15 664 ₴







