
Ніж SOG Stout SJ Cleaver, складаний туристичний, сталь D2, рукоятка G10, зелений
- В наявності
- Код: 1-SOG 16-03-06-57
3 115 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Stout SJ Cleaver/OD Green/Stonewash
Ніж SOG Stout SJ - це чудовий інструмент, який поєднує елегантний дизайн і функціональність. Він обладнаний механізмом з ковзним шарніром, що забезпечує легкість у використанні та безпеку.
Ключові характеристики:
- Загальна довжина: 163 мм
- Довжина леза: 61 мм
- Довжина рукоятки: 96 мм
- Тип замка: Slip Joint
- Твердість сталі: 60-63 HRC
- Країна походження: США
- Країна виробник: Тайвань
- Вага: 96,39 г
- Марка сталі/Матеріал леза: CRYO D2
- Матеріал рукоятки: G10
- Заточка леза: Двостороння
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Новий
- Тип: Складний
- Колір: Зелений
Докладні технічні дані:
Лезо з сталі CRYO D2 в стилі тесака з чорним TiNi-покриттям. Зручна рукоятка G10 з двостороннім зажимом для правшів та лівшів. Цей ніж — відмінний вибір для щоденного використання та outdoor-активностей.
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 61 мм |
| Основні | |
| Довжина ножа | 163 мм |
| Довжина рукоятки | 96 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | D3 |
- Ціна: 3 115 ₴







