
Складний ніж SOG TAC AU Black, сталь D2, алюмінієва рукоятка, лезо 49,8 мм
- В наявності
- Код: 1-SOG 15-38-14-57
6 452 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG TAC AU Black/Compact/Tanto CA Special
SOG-TAC AU — це швидкозамикальний складаний ніж з текстурованою алюмінієвою ручкою та лезвием CRYO D2, який спрацьовує будь-якою рукою і залишається відкритим з винятковою надійністю блокування завдяки вдосконаленому замку AU-XR Lock від SOG. Виїзний ніж американського виробництва, це потужний інструмент для використання і резервного копіювання для військових, служб швидкого реагування та користувачів для захисного носіння, які оцінять надійну систему безпеки подвійної дії.
Ключові характеристики
- Тип: Складаний
- Колір: Чорний
- Призначення: Туризм
- Стан: Новий
Детальні технічні дані
- Довжина загальна, мм: 152,9
- Довжина леза, мм: 49,8
- Довжина рукоятки, мм: 117
- Країна виробник: Тайвань
- Країна походження: США
- Маса, г: 76,55
- Марка сталі/Матеріал леза: Cryo D2
- Матеріал накладки/рукоятки: Текстурований анодований алюміній 6061-T6
- Механізм відкриття: AU-XR Lock
- Тип замка: AU-XR Подвійна безпека
- Довжина леза, мм: 49
- Довжина ножа, мм: 204
- Заточка леза: Двостороння
- Матеріал леза: D2
- Матеріал рукоятки: Алюміній
- Поверхня: Матова
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 49 мм |
| Основні | |
| Довжина ножа | 204 мм |
| Довжина рукоятки | 117 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 6 452 ₴







