
Ніж SOG Aegis AT Tanto 3,1" із нержавіючої сталі D2, складний, туристичний, зелений
- В наявності
- Код: 1-SOG 11-41-13-41
6 141 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Aegis AT Tanto/Ліс/Мох
AEGIS AT відзначається швидким відкриттям завдяки інноваційному двосторонньому замку AT-XR від SOG з ергономічною ручкою та хорошим захватом. Aegis AT зручний для перенесення, оснащений функціональним 3,1-дюймовим лезом з нержавіючої сталі D2, підданим кріогенної термообробці. Міцний механізм блокування XR також має надійну вбудовану систему безпеки для фіксації леза. Американська компанія SOG Specialty Knives & Tools відома у всьому світі. Вона займається виробництвом ножів та мультитулів найвищої якості. Ім'я компанії SOG є культовим, а продукція різноманітна і не схожа на будь-яку іншу.
Ключові характеристики
- Повна довжина: 20,7 см
- Закрита довжина: 12,72 см
- Довжина леза: 7,95 см
- Вага: 125 г
- Матеріал леза: Cryo D2
- Товщина леза: 3 мм
- Матеріал рукояті: GRN
- Покриття: Титановий нітрид
- Механізм блокування: AT-XR
- Захист: двостороннє відкриття (лівою та правою рукою), запобіжник
- Механізм відкриття: Assisted Thumb Stud
- Виробник: Тайвань
- Петля для шнурка: так
- Тип леза: Пряме
- Тип заточки: Drop Point
- Вага: 146 г
- Довжина леза: 79 мм
- Довжина ножа: 206 мм
- Довжина рукояті: 127 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Матеріал леза: Титан
- Матеріал рукояті: GRN
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Нове
- Тип: Складаний
- Колір: Зелений
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 146 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 146 г |
| Довжина ножа | 206 мм |
| Довжина рукоятки | 127 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.72 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Зелений |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Особливості | Запобіжник |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 79 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 6 141 ₴




