
Ніж SOG Aegis AT Black/Moss, складаний тактичний ніж з лезом D2 та блокуванням AT-XR.
- В наявності
- Код: 1-SOG 11-41-11-41
5 162 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Aegis AT Black/Moss
AEGIS AT відрізняється швидким відкриттям за допомогою інноваційного двостороннього замка AT-XR від SOG з ергономічною ручкою та добрим захватом. Ніж зручний у перенесенні та оснащений функціональним 3,1-дюймовим клинком із нержавіючої сталі D2, підданим кріогенній термообробці. Механізм блокування XR також має міцну вбудовану систему безпеки з фіксацією леза.
Ключові характеристики
- Повна довжина: 20,7 см
- Закрита довжина: 12,72 см
- Довжина леза: 7,95 см
- Вага: 125 г
- Матеріал леза: Cryo D2
- Товщина леза: 3 мм
- Матеріал ручки: GRN
- Покриття: Titanium Nitride
- Механізм блокування: AT-XR
- Захист: двостороннє відкриття (лівою та правою рукою), запобіжник
- Механізм відкриття: Assisted Thumb Stud
- Виробник: Тайвань
- Петля для шнурка: так
- Тип леза: Пряме
- Тип заточки: Drop Point
Додаткова інформація
- Вага: 146 г
- Довжина леза: 79 мм
- Довжина ножа: 206 мм
- Довжина ручки: 127 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Матеріал леза: Титан
- Матеріал ручки: GRN
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Нове
- Тип: Складний
- Категорія: 18101063
- Колір: Чорний
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 146 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 79 мм |
| Основні | |
| Довжина ножа | 206 мм |
| Довжина рукоятки | 127 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Титан |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | 18101063 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 162 ₴




