
Ніж SOG Aegis AT Tanto/Чорний/Мох, складаний, з лезом D2, для туризму та щоденного використання
- В наявності
- Код: 1-SOG 11-41-09-41
6 141 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Aegis AT Tanto/Чорний/Мох
AEGIS AT вирізняється швидким відкриттям завдяки інноваційному двосторонньому замку AT-XR від SOG з ергономічною ручкою та хорошим захватом. Ніж зручно носити, і він оснащений функціональним 3,1-дюймовим клинком з нержавіючої сталі D2, який пройшов кріогенні термічні обробки. Потужний механізм блокування XR також має надійну вбудовану систему безпеки з фіксацією леза.
Характеристики
Основні параметри
- Повна довжина: 20,7 см
- Закрита довжина: 12,72 см
- Довжина леза: 7,95 см
- Вага: 125 г
- Матеріал леза: Cryo D2
- Товщина леза: 3 мм
- Матеріал рукоятки: GRN
- Покриття: Titanium Nitride
- Механізм блокування: AT-XR
- Захист: двостороннє відкриття (лівою та правою рукою), запобіжник
- Механізм відкриття: Assisted Thumb Stud
- Виробник: Тайвань
- Петля для шнурка: так
- Тип леза: Пряме
- Тип заточки: Drop Point
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 125 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 125 г |
| Довжина ножа | 207 мм |
| Довжина рукоятки | 127 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.72 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Особливості | Запобіжник |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 79 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заточення леза | Drop Point |
- Ціна: 6 141 ₴




