
Сонцезахисні окуляри Julbo CAMINO M BLACK, 100% захист UV, для трекінгу
- В наявності
- Код: 1-J5581114
4 268 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo CAMINO M BLACK / SP 3CF RED
Сонцезахисні окуляри Julbo CAMINO M – доволі легкі, вони мають хорошу міцність. Це легкий і функціональний варіант спорядження, в першу чергу для трекінгу. Окуляри стануть для вас відмінним супутником під час сходження на Монблан або подорожі відомою стежкою Стівенсона. В них ви зможете комфортно долати великі відстані, відзначаючи спостереження на своєму шляху.
Особливості
- Приєднання шнура: дозволяє прикріпити шнур.
- Зігнуті дужки: ергономічний профіль для хорошого зчеплення з обличчям і головою.
- Знімні бічні екрани: бічний захист від сонячних променів в екстремальних умовах.
Характеристики
Технічні дані
- Матеріал лінзи: поліcarbonate.
- Матеріал оправи: термопластик.
- Сонцезахист: 100% захист від UV-променів типу A, B і C.
- Категорія захисту: 3.
- База: 6.
- VLT (пропускання світла): 12%.
- Розмір лінз: 55 мм.
- Довжина дужки: 130 мм.
- Висота лінз: 40 мм.
- Відстань між лінзами: 14 мм.
- Вага: 24 г.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 130 мм |
| Лінза | Photochromic 0-3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Ширина носової частини | 14 мм |
- Ціна: 4 268 ₴



