
Сонцезахисні окуляри Cairn North матовий чорний-червоний для альпінізму, захисні лінзи CAT.4, гідрофобні шторки
- Немає в наявності
- Код: 4-XNORTH-02
3 900 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cairn окуляри North матовий чорний-червоно
Cairn North – сонцезахисні окуляри для альпінізму. Знімні бічні шторки з штучної шкіри захищають очі від бічного потрапляння променів. Лінза з категорією захисту 4 і широкі дужки забезпечують виключну безпеку і видимість в умовах яскравого сонця в горах. Максимально захищають очі від негативного впливу сонячних променів як в горах, так і біля води. Гідрофобне покриття дозволяє краплям води або сніжинкам безперешкодно скотитися. Всі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Темні лінзи з полікарбонату з категорією захисту 4. Не підходять для водіння автомобіля
- Гідрофобне покриття відштовхує воду. Вода вільно скочується, не залишаючи крапель
- Знімні бічні шторки з штучної шкіри – захищають від потрапляння сонячних променів з боку
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр – завдяки їхньому малому вазі, ударопрочності та травмобезпеки
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 6 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду
- Ергономічна вигнута форма оправи
- Прорезинені носові упори та кінці дужок
Технічні дані
- Довжина дужок: 129 мм
- Категорія захисту: 4
- Лінза: CAT.4
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Гірські види спорту / Туризм / Альпінізм
- Пропускання світла: 4%
- Ширина лінзи: 54 мм
- Ширина носової частини: 18 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 129 мм |
| Категорія захисту | 4 |
| Лінза | CAT.4 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Гірські різновиди спорту/ Туризм/ Альпінізм |
| Пропускання світла | 4% |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Ширина носової частини | 18 мм |
- Ціна: 3 900 ₴

