
Сонцезахисні окуляри Julbo CAMINO M сірі, UV 100% захист, для трекінгу
- В наявності
- Код: 1-J5581127
3 696 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo CAMINO M GRAY /3CF OR RO
Сонцезахисні окуляри Julbo CAMINO M – це легкий і функціональний варіант спорядження, який підходить для трекінгу. Вони мають добру міцність і стануть відмінним супутником під час сходження на Монблан або подорожі відомою стежкою Стівенсона. У цих окулярах ви зможете комфортно долати великі відстані, зосереджуючись на спостереженні за вашим шляхом.
Ключові характеристики
- Підключення шнура: дозволяє прикріпити шнур.
- Вигнуті дужки: ергономічний профіль для хорошого зчеплення з обличчям і головою.
- Знімні бічні екрани: бічний захист від сонячних променів в екстремальних умовах.
Детальні технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: термопластик.
- Сонцезахист: 100% захист від UV-променів типу A, B і C.
- Категорія захисту: 3.
- База: 6.
- VLT (пропускання світла): 11%.
- Розмір лінз: 55 мм.
- Довжина дужки: 130 мм.
- Висота лінз: 40 мм.
- Відстань між лінзами: 14 мм.
- Вага: 25 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужки | 130 мм |
| Лінза | Spectron 3+ |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Сіра |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Ширина носової частини | 14 мм |
- Ціна: 3 696 ₴



