
Сонцезахисні окуляри Julbo CAMINO M BLUE, UV 100% захист для трекінгу
- В наявності
- Код: 1-J5589012
5 280 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo CAMINO M BLUE / PLZ 3 FUME
Сонцезахисні окуляри Julbo CAMINO M — це легкі та міцні окуляри, ідеально підходящі для трекінгу та активного відпочинку. Вони стануть чудовим супутником під час підйомів або подорожей, забезпечуючи комфорт і захист очей на великих відстанях.
Особливості
- Підключення шнура: дозволяє прикріпити шнур.
- Вигнуті дужки: ергономічний профіль для хорошого контакту з обличчям і головою.
- Знімні бічні екрани: бічний захист від сонячних променів в екстремальних умовах.
Характеристики
Технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: термопластик.
- Сонцезахист: 100% захист від UV-променів типу A, B і C.
- Категорія захисту: 3.
- База: 6.
- VLT (пропускання світла): 11%.
- Розмір лінз: 55 мм.
- Довжина дужки: 130 мм.
- Висота лінз: 40 мм.
- Відстань між лінзами: 14 мм.
- Вага: 25 г.
Додаткова інформація
- Довжина дужки: 130 мм.
- Лінза: Spectron 3+.
- Матеріал лінзи: Полікарбонат.
- Змінні лінзи: Немає.
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи.
- Колір оправи: Синій.
- Ширина лінзи: 55 мм.
- Ширина носової частини: 14 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужки | 130 мм |
| Лінза | Spectron 3+ |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Синя |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Ширина носової частини | 14 мм |
- Ціна: 5 280 ₴



