
Ніж SOG Trident FX OD Green, фіксований, 10.67 см, серейтерний, туристичний
- В наявності
- Код: 1-SOG 17-12-04-57
6 452 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Ніж SOG Trident FX OD Green/Частково зазубрений
Створений у традиціях важких ножів з фіксованим лезом SOG для професійних користувачів, Trident FX розширює межі можливостей, але не ваги. При вазі не більш ніж 127 г Trident FX — це виважене поєднання сили та спритності, що дозволяє вам швидко рухатися, коли це найважливіше. Він постачається з модернізованим чохлом.
Ключові характеристики
- Загальна довжина: 23.88 см
- Вага: 127.58 г
- Довжина леза: 10.67 см
- Тип краю: Зазубрений
- Тип леза: CRYO 4116
- Форма леза: Tanto
- Матеріал ручки: GRN
Подробиці технічних характеристик
Ніж має двосторонній чохол, який надає кілька варіантів кріплення і має систему регулювання натягу. Нержавіюча сталь середнього вмісту вуглецю, також відома як 4116, подібна до 420HC, відрізняється гарною стійкістю до корозії, міцністю, гостротою і збереженням країв. Рукоятка GRN має всенаправлену текстуру, що дозволяє працювати в рукавичках або без них практично в будь-яких умовах. Trident FX — це легкий танто, розроблений для легкого носіння, інтенсивного використання і швидкої реакції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 127.58 г |
| Довжина ножа | 238 мм |
| Довжина рукоятки | 138 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Зелений |
| Матеріал леза | 4116 Krupp |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Особливості | Серрейтор для очищення луски |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 127.58 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 10.67 мм |
- Ціна: 6 452 ₴








