
Складаний ніж SOG Terminus OD Green, сталь CRYO D2, для туризму, 7.37 см
- В наявності
- Код: 1-SOG TM1004-BX
3 782 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Terminus OD Green
Складаний ніж Terminus SJ G10 – це ідеальний супутник, який легко поміщається в кишеню. Завдяки сталi CRYO D2 та рукоятці G10, він зручно підходить як для правшів, так і для лівшів, а також дозволяє носити його практично в будь-якому місці.
Особливості
- Оснащений механізмом ковзання, що утримує лезо відкритим за допомогою пружини.
- Двостороння кліпса для носіння на лівій або правій руці.
- Універсальна інструментальна сталь з високим вмістом вуглецю, піддана кріогенної термічній обробці відповідно до унікальних характеристик SOG.
- D2 забезпечує ідеальне поєднання утримання заточення і довговічності з легкістю обслуговування.
Характеристики
Основні дані
- Вага: 79.38 г
- Загальна довжина: 18.03 см
- Довжина клинка: 7.37 см
- Товщина обуха: 3 мм
- Матеріал клинка: CRYO D2
- Твердість клинка: Rc. 60-63
- Покриття клинка: TiNi
- Матеріал рукоятки: G10
- Вага: 158 г
- Довжина леза: 73 мм
- Довжина ножа: 184 мм
- Довжина рукоятки: 136 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Нове
- Твердість ріжучого леза: HRC 60
- Тип: Складаний
- Товщина леза: 3 мм
- Колір: Зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 184 мм |
| Довжина рукоятки | 136 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 158 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 73 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 3 782 ₴







