
Складний ніж SOG Terminus Blackout G10, D2, 7.37 см, для туризму та повсякденного використання
- В наявності
- Код: 1-SOG TM1005-BX
3 782 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Terminus Blackout
Складаний ніж Terminus SJ G10 — один з тих ножів, які легко помістяться в кишені. Завдяки сталі CRYO D2 та ручці G10 його можна використовувати обома руками і носити практично в будь-якому місці.
Ключові характеристики
- Вага: 79,38 г
- Загальна довжина: 18,03 см
- Довжина клинка: 7,37 см
- Товщина обуха: 3 мм
- Матеріал клинка: CRYO D2
- Твердість клинка: Rc. 60-63
- Покриття клинка: TiNi
- Матеріал рукоятки: G10
- Тип: Складаний
- Колір: Чорний
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Нове
- Заточка леза: Двостороння
- Товщина леза: 3 мм
Докладні технічні дані
- Вага: 157 г
- Довжина леза: 73 мм
- Довжина ножа: 183 мм
- Довжина рукоятки: 135 мм
- Матеріал леза: D2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 183 мм |
| Довжина рукоятки | 135 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 157 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 73 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 782 ₴







