
Складаний ніж SOG SideSwipe Grey TiNi для туризму з лезом 8.64 см
- В наявності
- Код: 1-SOG SW1011-CP
2 581 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж SOG SideSwipe Сірий TiNi
Міцний та надійний ніж SOG SideSwipe створений як відмінний ніж для щоденного носіння. Він виготовлений з профільованих анодованих алюмінієвих ручок з текстурованими вставками GRN для комфорту та захвату, перевіреного механізму блокування для надійної фіксації та леза з нержавіючої сталі 7Cr15. Доступ до леза здійснюється через SAT (SOG Assisted Technology), тому просте натискання на шпильку великого пальця виведе лезо назовні і зафіксує його в відкритому положенні, готовому до роботи. Взяти SOG SideSwipe в руку, ви відчуєте його якість і міцність. Оснащений реверсивною застібкою для кишені, SOG SideSwipe є чудовим EDC ножем.
Особливості
- Універсальний ніж для щоденного носіння. Як у таборі після довгого дня в лісі, так і на робочому місці.
- Добре поміщається в кишені.
- Гостре, як бритва, лезо з нержавіючої сталі 7Cr15 є функціональним і красивим одночасно.
- Технологія SAT гарантує, що просте натискання на шпильку великого пальця виведе лезо назовні і надійно зафіксує його на місці.
- Контурні анодовані алюмінієві ручки з текстурованими вставками GRN для зручності та захвату.
Характеристики
Загальні дані
- Загальна довжина: 19.9 см
- Товщина леза: 2,5 мм
- Вага: 99.23 г
- Довжина леза: 8.64 см
- Тип краю: Прямий
- Тип леза: 7Cr15
- Форма леза: Clip Point
- Матеріал ручки: Алюміній
- Твердість: Rc. 55-57
Додаткові характеристики
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Нове
- Твердість ріжучого леза: HRC 55
- Тип: Складаний
- Колір: Сірий
- Матеріал леза: 7Cr15
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 99.23 г |
| Довжина ножа | 19.9 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал піхов | Метал |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 99.23 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.64 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | 7Cr15 |
- Ціна: 2 581 ₴






