
Складний ніж SOG Mikkel Stout Green/Silver, лезо CRYO D2, рукоятка G10, для щоденного носіння
- В наявності
- Код: 1-SOG 14-03-01-57
3 782 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Mikkel Collaboration Stout Green/Silver
Компактний складаний ніж для щоденного носіння з лезом з надійної сталі CRYO D2. Має міцну ручку G10 і призначений для використання в різних умовах.
Ключові характеристики
- Загальна довжина: 16.23 см
- Вага: 115.95 г
- Довжина леза: 6.65 см
- Товщина леза: 0.38 см
- Тип краю: Прямий
- Тип леза: CRYO D2
- Форма леза: Clip Point
- Матеріал ручки: G10
- Заточка леза: Двостороння
- Поверхня: Матова
- Стан: Новий
- Тип: Складний
- Колір: Зелений
Додаткові дані
- Довжина ножа: 162 мм
- Довжина ручки: 131 мм
- Матеріал леза: D2
- Призначення: Туризм
- Товщина леза: 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 162 мм |
| Довжина рукоятки | 131 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 153 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 66 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 3 782 ₴






