
Ніж SOG Jungle Primitive Black - туристичне мачете з чорним лезом 24 см, рукоятка Kraton
- В наявності
- Код: 1-SOG F03TN-CP
3 782 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Jungle Primitive Black
Мачете Jungle Primitive використовує чорне покриття SOG Hardcased, яке є міцним та зручним з литою рукояткою Kraton, що має Digi-Grip, що гарантує силу захвату там, де це потрібно.
Особливості
- Нейлоновий чохол для зберігання в комплекті
- Масивне лезо, міцна рукоятка та здатність розсікати все, що трапляється під рукою
- В місці з'єднання клинка з рукояткою є упор для великого пальця
- Мачете має широке лезо з вираженим скошенням обуха та тонким лезом
Характеристики
Загальні параметри
- Загальна довжина: 38.86 см
- Вага: 396.90 г
- Довжина леза: 24.13 см
- Товщина леза: 0.38 см
Технічні дані
- Тип краю: Частково зубчастий
- Тип леза: 8Cr13MoV
- Форма леза: Clip Point
- Матеріал ручки: Kraton
- Твердості: Rc. 56-58
- Довжина рукоятки: 14.7 см
- Заточка леза: Двостороння
- Поверхня: Матова
- Стан: Нове
- Тип: З фіксованим клинком
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 388 мм |
| Довжина рукоятки | 147 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 8Cr13Mov |
| Матеріал рукоятки | Kraton |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 397 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 241 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 782 ₴







