
Складаний ніж SOG Flash FL з лезом 8Cr13MoV, нержавіюча сталь, для туризму
- В наявності
- Код: 1-SOG 14-18-01-57
1 958 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Flash FL
Flash FL — це ідеальний складаний ніж початкового рівня, створений для довговічності. Він має тонкий форм-фактор, текстуровану ручку та двосторонню застібку для глибокого носіння. Ви не помилитеся, додавши Flash до свого асортименту варіантів щоденного носіння. Він доступний і надійний. Від рубання палки до нарізання яблука для спільного вживання, Flash — це універсальний ніж, який з легкістю впорається з більшістю завдань. Швидке відкриття за допомогою великого пальця та ручка з нержавіючої сталі.
Ключові характеристики
Загальні дані
- Закрита довжина: 11,43 см
- Вага продукту: 150,25 г
- Довжина лезла: 8,64 см
- Товщина лезла: 0,28 см
- Тип кліпси для пояса: Реверсивна Low-Carry
- Тип краю: Прямий
- Тип лезла: сталь 8Cr13MoV
- Твердость: Rc. 56-59
- Матеріал ручки: Нержавіюча сталь
Технічні характеристики
- Вага: 150 г
- Довжина лезла: 86 мм
- Довжина ножа: 203 мм
- Довжина рукоятки: 128 мм
- Заточка лезла: Двостороння
- Матеріал лезла: 8Cr13Mov
- Матеріал рукоятки: Нержавіюча сталь
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Сатин
- Стан: Новий
- Твердость ріжучого лезла: HRC 56
- Тип: Складаний
- Товщина лезла: 3 мм
- Колір: Сріблястий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 150.25 г |
| Довжина ножа | 203 мм |
| Довжина рукоятки | 128 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.43 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал леза | 8Cr13Mov |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Фліпер |
| Поверхня | Сатин |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150.25 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 0.28 мм |
- Ціна: 1 958 ₴








