
Дитячий спальний мішок Deuter Overnite 190 см, синтетичний утеплювач, водонепроникний, 870 г
- В наявності
- Код: 1-3721023 2346
5 060 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Deuter Overnite колір 2346 jade-deepsea
Дитячий спальний мішок Deuter Overnite - це ідеальний супутник для комфортного сну на природі. Його двостороння блискавка по всьому периметру з перегородкою запобігає застряганню, а міцні матеріали роблять цей спальник універсальним та довговічним. М’яка подушка та рівномірний розподіл наповнювача на 360° забезпечують максимальний комфорт і теплоізоляцію.
Ключові характеристики
- Велике узголів’я з подушкою для всіх поширених розмірів подушок до 80 x 40 см
- Безшовна тканина для кращої теплової ефективності та підвищеної водонепроникності
- 1-слойна конструкція
- Захист від заїдання блискавки
- М’яка, затишна підкладка з сумішевого бавовняного матеріалу
- Теплий шар на 360°
- Блискавка по периметру для використання як ковдри
- Упаковочний мішок у комплекті
- Для зросту до 170 см
- Двостороння блискавка
- Форма мумії
- Вуглецево нейтральний продукт
Докладні технічні дані
- Вага: 870 г + 40 г мішок
- О б'єм: 13 л
- Розміри (В/Ш/Г): 190х75х52 см
- Матеріал наповнювача: High-Loft Hollowfibre
- Основний матеріал: 100% перероблені тканини
- Довжина: 190 см
- Розмір тіла: 130 - 170 см
- Скомпактований розмір: ø 22 см х 34 см
- Колір: Зелений
- Температура комфорту: від +4 до +9
- Утеплювач спальника: Синтетика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 870 г |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 190 см (130 -170 см) |
| Наповнювач | High Loft Hollowfiber |
| Стать | Дитячі |
| Розмір | 130 - 170 см |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Упакований | ø 22 см х 34 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 5 060 ₴




