
Спальний мішок Deuter Orbit SQ +6° ковдра, водостійкий, для зросту до 200 см, 1400 г
- В наявності
- Код: 1-3702022 6321
6 512 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +10°C |
| Extreme Temperature | -7°C |
| Limit Temperature | +6°C |
| Вага | 1400 г |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Наповнювач | High Loft Hollowfiber |
| Стать | Unisex |
| Розмір | 200 см |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Упакований | ø 22x41 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 6 512 ₴





