
Літній спальний мішок Deuter Orbit 0° REG з утеплювачем High-Loft, до 185 см, синій
- В наявності
- Код: 1-3701422 1352
5 632 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Deuter Orbit 0° REG колір 1352 arctic-ink
Deuter Orbit 0° REG - літній спальник, розрахований на комфортну температуру +5°C. Верхній шар тканини виконаний на 100% з перероблених матеріалів, а безшовна конструкція забезпечує кращу терморегуляцію та водостійкість. Наповнювач High-Loft Hollowfibre рівномірно розподілений всередині мішка на 360°, половина вгорі і половина внизу. Практичні деталі, такі як застібка-блискавка, що перешкоджає заїданню, кишеня для цінних речей всередині і контурний капюшон, в поєднанні з зносостійкою функціональною тканиною, роблять цей спальник міцним і довговічним для всіх ваших літніх походів.
Ключові характеристики
- Сезонність: Літо
- Температура комфорту: +5°C
- Температура межі комфорту: 0°C
- Температура екстриму: -15°C
- Вага: 1400 г + 106 г чохол
- Об’єм: 19 літрів
- Утеплювач: High Loft Hollowfiber
- Вага утеплювача: 700 г
- Рекомендований зріст: До 185 см
- Розмір в складеному вигляді: Ø 23x45 см
- Обхват плечей: 74 см
- Обхват ніг: 47 см
- Колір: Синій
- Стать: Unisex
- Розмір: 185 см
- Упакований розмір: Ø 23x45 см
- Утеплювач спальника: Синтетика
Докладні технічні дані
- Форма: мумія (Mummy)
- Двохходові бігунки блискавки, що перешкоджають заїданню
- Внутрішня кишеня для цінних речей
- Різної форми шнурки для зручного регулювання капюшона в темряві
- Не містить ПФУ (PFC free)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +5°C |
| Extreme Temperature | -15°C |
| Limit Temperature | 0°C |
| Вага | 700 г |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | High Loft Hollowfiber |
| Стать | Unisex |
| Розмір | 185 см |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | ø 23x45 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 5 632 ₴





