
Спальний мішок Deuter Orbit +5° SL для жінок, літній, 1,05 кг, синя тканина
- В наявності
- Код: 1-3701022 4336
5 236 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Deuter Orbit +5° SL колір 4336 shale-slateblue
Deuter Orbit+5° SL - жіночий спальний мішок, ідеально підходить для літніх походів. Модель розрахована на температуру комфорту +5°C. Верхній шар тканини на 100% складається з перероблених матеріалів, а безшовна конструкція забезпечує відмінну терморегуляцію та водостійкість.
Ключові характеристики
- Сезонність: Літо
- Температура комфорту: +9°C
- Температура межі комфорту: +5°C
- Екстремальна температура: -9°C
- Вага: 1,05 кг + 94 г чохол
- Утеплювач: High Loft Hollowfiber
- Вага утеплювача: 400 г
- Рекомендований зріст: До 175 см
- Розмір в складеному вигляді: ø 20x39 см
- Окружність плечей: 74 см
- Окружність ніг: 47 см
Докладні технічні дані
- Колір: Синій
- Зовнішній шар: 50D REC PES RIPSTOP
- Внутрішній шар: 75D PES MICROFIBER
- Довжина спального мішка (зріст): 195 см (175 см)
- Наповнювач: High Loft Hollowfiber
- Стать: Жіночі
- Розмір: 175 см
- Температура комфорту: від +4 до +9
- Упакований: ø 20x39 см
- Утеплювач спального мішка: Синтетика
Практичні деталі, такі як блискавка, що запобігає заїданню, кишеня для цінних речей всередині та контурний капюшон, у поєднанні з зносостійкою функціональною тканиною, роблять цей спальний мішок міцним і довговічним для всіх ваших літніх походів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +9°C |
| Extreme Temperature | -9°C |
| Вага | 1,05 кг |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | 50D REC PES RIPSTOP |
| Внутрішній шар | 75D PES MICROFIBER |
| Довжина спальника (зростання) | 195 см (175 см) |
| Наповнювач | High Loft Hollowfiber |
| Стать | Жіночі |
| Розмір | 175 см |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Упакований | ø 20x39 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 5 236 ₴






