
Спальник Deuter Orbit +5° REG, літній, з капюшоном, водостійкий, для походів 185 см, з внутрішньою кишенею
- В наявності
- Код: 1-3701122 4335
4 972 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальний мішок Deuter Orbit +5° REG колір 4335 shale-ink
Deuter Orbit+5° REG Лівий (Shale Ink) - спальний мішок, з правою блискавкою. Літня модель, розрахована на температуру комфорту +5°C. Верхній шар тканини на 100% з перероблених матеріалів, а безшовна конструкція забезпечує кращу терморегуляцію і водостійкість. Наповнювач рівномірно розподілений з холлофайбера всередині мішка на 360°, по всьому периметру: половина вгорі, половина в нижній частині. Практичні деталі, такі як застібка-блискавка, що запобігає заїданню, кишеня для цінних речей всередині і контурний капюшон у поєднанні з зносостійкою функціональною тканиною, роблять цей спальний мішок міцним і довговічним для всіх ваших літніх походів.
Особливості
- Розрахований на людей середнього (до 185 см) зросту.
- Прикреплюваний, дозволяє з'єднувати мішок в пару.
- Утеплювач “High-Loft Hollowfibre” рівномірно розміщений на 360°.
- Безшовна тканина зовнішнього шару забезпечує кращу теплову ефективність, а також підвищує водонепроникність.
- Внутрішня кишеня для цінних речей.
- Форма мумії (Mummy).
- Двохходові бігунки блискавки запобігають заїданню.
- Різні за формою шнурки затяжки для зручного регулювання капюшона в темряві.
- Не містить ПФУ (PFC free).
Характеристики
Загальні дані
- Сезонність: Літо
- Т° комфорту: +9°C
- Т° межі комфорту: +5°C
- Т° екстриму: -9°C
- Вага: 1,05 кг + 94 г чохол
- Утеплювач: High Loft Hollowfiber
- Вага утеплювача: 400 г
- Матеріал: 50D REC PES RIPSTOP
- Підкладка: 75D PES MICROFIBER
- Рекомендований зріст: До 185 см
- Розмір в складеному вигляді: ø 20x39 см
- Довжина: 220 см
- Окружність плеч: 74 см
- Окружність ніг: 47 см
Колірні характеристики
- Колір: Синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +9°C |
| Extreme Temperature | -9°C |
| Вага | 1,05 кг |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | 50D REC PES RIPSTOP |
| Внутрішній шар | 75D PES MICROFIBER |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | High Loft Hollowfiber |
| Стать | Unisex |
| Розмір | 185 см |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Упакований | ø 20x39 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 4 972 ₴






