
Спальний мішок Deuter Orbit +5° L (Шале-Інк) - Літній туристичний мішок до 200 см, High Loft Hollowfiber
- В наявності
- Код: 1-3701222 4335
5 368 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Deuter Orbit +5° L колір 4335 shale-ink
Deuter Orbit+5° L Left (Shale Ink) - спальний мішок з лівою блискавкою, призначений для зросту до 200 см. Це літня модель, розрахована на комфортну температуру +5°C. Верхній шар тканини виготовлений на 100% з перероблених матеріалів, а безшовна конструкція забезпечує кращу терморегуляцію та водостійкість. Наповнювач рівномірно розподілений всередині мішка по всьому периметру на 360°, що робить його ідеальним для всіх ваших літніх походів.
Ключові характеристики
- Розрахунок на людей з ростом до 200 см.
- Прив'язний, дозволяє з'єднувати мішок в пару.
- Утеплювач "High-Loft Hollowfibre" рівномірно розміщений на 360°.
- Безшовна тканина зовнішнього шару забезпечує кращу теплову ефективність і збільшує водонепроникність.
- Внутрішній кишеню для цінних речей.
- Форма мумії (Mummy).
- Двохходові повзунки блискавки запобігають заїданню.
- Різні за формою шнурки затягування для зручного регулювання капюшона в темряві.
- Не містить ПФУ (PFC free).
Докладні технічні дані
- Сезонність: Літо
- Температура комфорту: +9°C
- Температура межі комфорту: +5°C
- Температура екстриму: -9°C
- Вага: 1100 г + 98 г чохол
- Утеплювач: High Loft Hollowfiber
- Вага утеплювача: 450 г
- Рекомендуваний зріст: до 200 см
- Розмір у складеному вигляді: ø 21x40 см
- Окружність плечей: 79 см
- Окружність ніг: 49 см
- Колір: Синій
- Зовнішній шар: 50D REC PES RIPSTOP
- Внутрішній шар: 75D PES MICROFIBER
- Стать: Unisex
- Розмір спального мішка: 200 см
- Температура комфорту: від +4 до +9
- Упакований розмір: ø 21x40 см
- Утеплювач спальника: Синтетика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +9°C |
| Extreme Temperature | -9°C |
| Вага | 1100 г |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | 50D REC PES RIPSTOP |
| Внутрішній шар | 75D PES MICROFIBER |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Наповнювач | High Loft Hollowfiber |
| Стать | Unisex |
| Розмір | 200 см |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Упакований | ø 21x40 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 5 368 ₴



