
Велозамок Gartex S2 D ланцюг 8мм, кодовий замок, довжина 150 см, підвищена безпека
- В наявності
- Код: 1-S2-1500-004 з ланкою
1 796 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велозамок Gartex S2 D ланцюг 8мм тип замка 004 з ланкою, 150см
Велозамок Gartex S2 з ланкою 150см, 004 - надійна протиугонна ланцюг від українського виробника. Основа велозамка Gartex S2 D - високоміцна ланцюг квадратного перетину з титаноутримуючого сплаву підвищеної твердості товщиною 8 мм. Ланка ланцюга має квадратний перетин 8x8 мм, що значно ускладнює перекушування, на відміну від звичайного круглого перетину. У комплект входить кодовий замок Gartex 004. М’який поліестеровий чохол, міцний, довговічний, стійкий до впливу навколишнього середовища, надійно захистить велосипед від подряпин.
Особливості
- Високоміцна ланцюг квадратного перетину з титаноутримуючого сплаву підвищеної твердості
- Замок спеціальної конструкції, що виключає перекушування і збивання
- Поліестеровий чохол - міцний, довговічний, стійкий до впливу навколишнього середовища
- Якість європейського рівня за українською ціною
Характеристики
Основні параметри
- Товщина ланцюга - 8 мм
- Довжина ланцюга - 150 см
- Вага ланцюга - 1,53 кг
- Клас захисту - 7
- Замок: кодовий
- Діаметр ланки ланцюга - 8 мм
- Довжина замка - ~ 1,5 м
- Тип замка - Ланцюг
- Колір - Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gartex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,53 кг |
| Діаметр ланки ланцюга | 8 мм |
| Довжина ланцюга | 150 см |
| Довжина замку | ~ 1,5 м |
| Механізм закривання | Кодовий |
| Тип замку | Ланцюг |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 796 ₴

