
Велозамок Gartex S1 D 003 з цепом 6 мм, захист від перекушування, поліестеровий чохол.
- В наявності
- Код: 1-S1-ХХ-003
838 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Велозамок Gartex S1 D ланцюг 6мм тип замка 003
Велозамок Gartex S1 D 003 - надійний протиугінний ланцюг від українського виробника. Усі вироби торгової марки Gartex - продукт кропіткої праці команди інженерів над кожним елементом протиугінного ланцюга, а десятки проведених годин випробувань гарантують надійність і якість для збереження вашого майна.
Ключові характеристики
- Товщина ланцюга - 6 мм
- Довжина ланцюга - 80, 100, 120, 150, 200 см
- Вага ланцюга - 1,53 кг
- Клас захисту - 6
- У комплекті 3 ключі
- Діаметр ланки ланцюга - 6 мм
- Довжина замка - ~ 2м
- Механізм закривання - під ключ
- Тип замка - ланцюг
- Колір - Сріблястий
Докладні технічні дані
Основою велозамка Gartex S1 D 003 є високоміцний ланцюг квадратного перетину з титановмісного сплаву підвищеної твердості товщиною 6 мм. Ланка ланцюга має квадратний перетин 6x6 мм, що значно ускладнює перекушування, на відміну від звичайного круглого перетину. У комплект входить замок Gartex 003, спроектований таким чином, що до дуги замка неможливо дістатися і перекусити її болторізом. Ключ із замка можна витягнути тільки коли він у закритому стані, що виключає можливість випадкового закриття ланцюга без замка. М’який поліестерний чохол, міцний і довговічний, надійно захистить велосипед від подряпин і стійкий до впливу навколишнього середовища.
Особливості
- Високоміцний ланцюг квадратного перетину з титановмісного сплаву підвищеної твердості
- Замок спеціальної конструкції, що виключає перекушування і злом
- Поліестерний чохол - міцний, довговічний, стійкий до впливу навколишнього середовища
- Якість європейського рівня за українською ціною
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gartex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,53 кг |
| Діаметр ланки ланцюга | 6 мм |
| Довжина ланцюга | 80, 100, 120, 150, 200 см |
| Довжина замку | ~ 2м |
| Механізм закривання | Під ключ |
| Тип замку | Ланцюг |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 838 ₴


