
Розкладний туристичний стілець Pinguin Jack Stool Green, 100 кг, легкий алюміній, для кемпінгу
- В наявності
- Код: 1-PNG 639.Green
801 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Pinguin Jack Stool Green
Розкладне туристичне крісло Pinguin Jack Stool Petrol з навантаженням до 100 кг. призначене для кемпінгу, риболовлі та відпочинку на природі. Геометрія цього крісла виконана за класичним типом з урахуванням надійності та комфорту. Матеріали, що використовуються в кемпінгових меблях Pinguin, забезпечують оптимальну вагу та довговічність.
Особливості
- Легкий і міцний алюмінієвий каркас
- Щільні довговічні тканинні матеріали
- Пристібка до рюкзака
Характеристики
Технічні дані
- Розміри: 33х30х34 см
- Матеріали: алюміній D=22 мм, поліестер
- Вага: 555 г
- Максимальне навантаження: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Інші функції і особливості | Штабелюваність |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 34 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 30 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 555 |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 33 |
- Ціна: 801 ₴




