
Коврик Pinguin Sherpa NX 38 зелений, самонадувний, водовідштовхувальний, для туризму 183x51 см
- В наявності
- Код: 1-PNG 720341
2 759 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коврик Pinguin Sherpa NX 38 green
Самонадувний каремат Pinguin Sherpa 38 - міцний, зносостійкий туристичний коврик для відпочинку та сну в екстремальних умовах. Коврик чудово підійде для туризму, кемпінгу, полювання, рибалки, пікніків, відпочинку на дачі.
Ключові характеристики
- Водовідштовхувальний
- Теплоізоляційний
- Протиковзний
- Пластиковий клапан для надування/сдування
- Ремонтний набір
- Транспортна сумка
- Мягкий на будь-якій поверхні
- Рельєфна зовнішня поверхня
Докладні технічні дані
- Розмір: Medium
- Довжина: 183 см
- Ширина: 51 см
- Товщина: 3,8 см
- Розмір в упаковці: 17 x 27 см
- Вага: 0,97 кг
- Матеріал верху: Матовий поліестер з TPU ламінуванням
- Матеріал низу: Поліестер з TPU ламінуванням
- Наповнювач: Піна з вертикальними порожнинами
- Матеріал клапана: Пластик
Комплектація
- коврик Pinguin Sherpa 38
- ремонтний комплект
- сумка для переноски
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Вага | 0.97 г |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 38 мм |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтівів |
- Ціна: 2 759 ₴




