
Крила SKS VELO 65 MOUNTAIN SET 29" INCL. U-STAYS BLACK
- В наявності
- Код: 7-850401
1 616,16 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластмасові болотники для колеса 29" з шириною шини 2.0"-2.35", В комплект входять U-подібні дужки. вага 290г, довжина 700 мм 930 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Загальна вага | 290 г |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На раму |
| Заднє крило | |
| Кріплення заднього крила | Підсідельна труба |
| Переднє крило | |
| Кріплення переднього крила | Стаціонарне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина заднього крила | 930 см |
| Довжина переднього крила | 700 см |
| Ширина заднього крила | 930 см |
| Ширина переднього крила | 700 см |
- Ціна: 1 616,16 ₴

