
Протимоскітна сітка Lifesystems Micro Net Double, компактна, 210x160 см, EX8 Anti-Mosquito
- Немає в наявності
- Код: 1-5006
2 058 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Протимоскітна сітка Lifesystems Micro Net Double
Протимоскітна сітка Lifesystems Micro Net Double - подвійна компактна протимоскітна сітка з єдиною точкою підвісу та клиновидним дизайном. Одна з найуніверсальніших сіток для мандрівників, може бути встановлена практично в будь-якому місці. Конструкція сітки дозволяє їй не прилягати до тіла, забезпечуючи хорошу вентиляцію.
Особливості
- Біла сітка з 156 отворами на один квадратний дюйм
- Подвійна клиновидна форма
- QuickHang System дозволяє розтягнути та повісити сітку за лічені секунди
- Жорстка нейлонова спідниця по периметру з чотирма точками кріплення захищає сітку при підгортанні її під матрац
- Пропитка EX8 Anti-Mosquito забезпечує ефективний захист від комах протягом двох років або 35 прань
- Підвісний шнур з гачком та розпіркою у комплекті
- Зручний компактний чохол
Характеристики
Технічні дані
- Вага, г: 485
- Матеріал: Polyester / Nylon
- Габарити: 210 x 160 х 160 см
- Розміри в складеному вигляді: 21 х 16 х 16 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Шнур |
| Тип сітки | Рулонна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Polyester / Nylon |
| Ширина відділення сітки | 156 мм |
- Ціна: 2 058 ₴


