
Палатка Turbat Borzhava XL 3 Alu для кемпінгу, 3 входи, легка, жовта
- Немає в наявності
- Код: 1-20156
9 995 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент Turbat BORZHAVA XL 3 ALU жовтий
Тент Turbat Borzhava XL 3 Alu – це ідеальне рішення для комфортного кемпінгу, відпочинку біля води та проведення фестивалів. Він має великий тамбур і продуманий функціонал, що робить його відмінним вибором для уікендів, сімейних виїздів та активного відпочинку на природі.
Ключові характеристики
- Ємність: 3 особи
- Вага: 3950 г
- Кількість входів: 3
- Матеріал дуг: дюралюміній 7001 T6 8,5 мм
- Матеріал тенту: 68D PU поліестер 3000 мм W/R
- Матеріал підлоги: 68D поліестер PU 5000 мм W/R
- Внутрішній тент: сітка + 68D поліестер BR
Особливості
- Великий тамбур для зберігання речей або приготування їжі
- Три входи для зручності доступу
- Додаткове дно в тамбурі для захисту від вологи
- Шнурок для сушіння одягу або рушника
- Петлі для ліхтарика в тамбурі та палатці
- 10 кишень всередині палатки для зберігання дрібниць
- Кольорова маркування строп і дуг для зручності установки
- Невелика вага, легко переноситься
- Зручний чохол для швидкої упаковки
| Водостійкість | |
|---|---|
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Основні | |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Жовтий |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість кімнат | 3 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Купол |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3950 |
| Мінімальна вага | 3950 кг |
| Особливості намету/тенту | Тамбур;Внутрішні кишені;Кріплення для ліхтаря;Водовідштовхувальне просочення |
- Ціна: 9 995 ₴






