
Килимок Exped MEGAMAT DUO 10 LW+ для двох, червоний, самонадувний, товщиною 10 см, комфортний і теплий.
- Немає в наявності
- Код: 1-20134
12 725 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок Exped MEGAMAT DUO 10 LW+ ruby red
Самонадувний килимок Exped MEGAMAT DUO 10 створює неперевершений комфорт з приємною матовою тканиною - і все це за відмінною ціною. Еластична трикотажна поверхня доповнює образ ідеального килимка. Завдяки габаритам килимок чудово підійде для використання як дорослими, так і дітьми.
Особливості:
- двомісний килимок
- дуже теплий і комфортний
- приємний на дотик
- товщина 10 см згладжує всі нерівності поверхні
- рівна спальна поверхня
- самонадувний
- оснащений міні-насосом
- з чохлом та ремкомплектом
Характеристики:
Загальні параметри:
- Показник теплоізоляції R-Value (ASTM F3340-18): 8,1
- Розміри: 197х132х10 см
- Розміри в складеному вигляді: 70 х 30 см
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Матеріал: поліестер
- Вага: 4630 г
Колір і розміри:
- Колір: Червоний
- Довжина, см: 197
- Ширина, см: 132
- Товщина килимка, мм: 80 і більше
- Форма килимка: Для двох
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4630 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 197 см |
| Колір | Червоний |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 80 мм |
| Ширина | 132 см |
- Ціна: 12 725 ₴

