
Велосумка Lezyne MICRO CADDY QR-S біла, 0,2л, з швидкознімним кріпленням для велосипедиста
- Немає в наявності
- Код: 1-4712805 979080
900 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка Lezyne MICRO CADDY QR-S біла 0,2л Y7
Сумка Lezyne Micro Caddy QR S біла має компактний та аеродинамічний дизайн і оснащена системою кріплення QR для швидкого закріплення сумки до сідла. Ця зручна сідлова сумка обладнана різними маркованими відділеннями для практичного зберігання всіх ваших речей і містить додаткове відділення для вашого багатофункціонального інструмента. Дощ не має можливості проникнути в сумку, а дуже велика петля гарантує, що ви завжди зможете легко отримати доступ до своїх речей.
Ключові характеристики
- Ідеально підходить для тонких гоночних сідел.
- Швидкознімний механізм дозволяє оперативно та надійно закріпити сумку.
- Кармани для організації вмісту, зовнішнє відділення для інструментів.
- Світловідбиваюча петля для ліхтаря.
Технічні дані
- Об'єм: 0.23 л
- Розміри: 140 x 55 x 55 мм
- Вага: 120 г
- Матеріали: неопрен, сітка
- Колір: білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 55 см |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина | 140 см |
| Колір | Білий |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Матеріал | Неопрен |
| Об`єм | 0.23 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення;Непромокальність;Світловідбиваюча стрічка |
- Ціна: 900 ₴

