
Комплект крил SIMPLA Cross SDE для МТБ 24"-29" чорні, швидке кріплення, захист від бруду
- В наявності
- Код: 5-MUD-48-01
383 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект крил 24"-29" SIMPLA Cross SDE чорні
Комплект крил SIMPLA Cross SDE для МТБ надійно захистить вас від бруду та бризок під час їзди на велосипеді. Переднє крило кріпиться за допомогою липучки на нижню трубу рами переднього трикутника, заднє — на підсідельну трубу за допомогою затискача на болтах. Заднє крило оснащене шарнірами, завдяки яким його кут можна відрегулювати для максимального захисту. Міцний та гнучкий пластик, з якого виготовлені крила, стійкий до зламу та ударів.
Ключові характеристики
- Тип: швидкознімні
- Сумісність з діаметром колес: 24-29"
- Ширина: переднє 150 мм, заднє 70 мм
- Вага: 335 г
Докладні технічні дані
- Матеріал: міцний та гнучкий пластик
- Кріплення переднього крила: липучка
- Кріплення заднього крила: затискач на болтах
- Регулювання кута заднього крила: так
| Заднє крило | |
|---|---|
| Вага заднього крила | 70 г |
| Довжина заднього крила | 70 см |
| Кріплення заднього крила | Підсідельна труба |
| Основні атрибути | |
| Загальна вага | 335 г |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На раму |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина переднього крила | 150 см |
| Кріплення переднього крила | липучка |
| Ширина заднього крила | 70 см |
| Ширина переднього крила | 150 см |
- Ціна: 383 ₴

