
Косметичка Tatonka One Day Navy, компактна дорожня, 23x13x8 см, водоотштовхувальна
- Немає в наявності
- Код: 3-4013236270860
799 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка Tatonka One Day Navy (TAT 2785.004)
Косметичка Tatonka One Day — відмінний варіант для одноденних невеликих поїздок. Дуже легка і компактна косметичка з одним відділенням на блискавці практично по всій довжині має два невеличкі кишеньки всередині. Зроблена з міцних матеріалів з водовідштовхувальним просоченням, збоку є ручка для транспортування або підвішування.
Особливості косметички Tatonka One Day:
- Зроблена з безпечних матеріалів (PFC free)
- Основне відділення на блискавці
- Два невеличкі кишені всередині
- Ззовні петелька для транспортування і підвішування
- Матеріал з водовідштовхувальним просоченням
Характеристики косметички Tatonka One Day:
- Матеріали: 450 HD Polyoxford, T-Rain Rip
- Розмір: 23x13x8 см
- Вага: 85 г
Бренд: Tatonka
Розмір: 23x13x8 см
Призначення: Походні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatonka |
| Вага | 85 г |
| Висота | 8 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 450 HD Polyoxford |
- Ціна: 799 ₴


