
Складаний ніж SOG Aegis AT з лезом D2, швидким відкриттям та захистом - синій
- Немає в наявності
- Код: 3-729857011051
4 930 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складний ніж SOG Aegis AT (11-41-03-41)
Складний ніж SOG Aegis AT відрізняється швидким відкриттям за допомогою інноваційного двостороннього замка AT-XR від SOG з ергономічною ручкою та хорошим захопленням. Aegis AT зручний у перенесенні, оснащений функціональним 3,1-дюймовим лезом з нержавіючої сталі D2, підданим кріогенної термообробці. Потужний механізм блокування XR також має міцну вбудовану систему безпеки з фіксацією леза.
Ключові характеристики
- Повна довжина: 20,7 см
- Закрита довжина: 12,72 см
- Довжина леза: 7,95 см
- Вага: 125 г
- Матеріал леза: Cryo D2
- Товщина леза: 3 мм
- Матеріал ручки: GRN
- Покриття: Titanium Nitride
- Механізм блокування: AT-XR
- Захист: двостороннє відкриття (лівою та правою рукою), запобіжник
- Механізм відкриття: Assisted Thumb Stud
- Виробник: Тайвань
- Петля для шнурка: так
- Тип леза: Рівне
- Тип заточування: Drop Point
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 125 г |
| Довжина ножа | 20.7 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.72 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Синій |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Особливості | Запобіжник |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 125 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 7.95 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 4 930 ₴






