
Складний ніж SOG Ultra XR Black, нержавіюча сталь S35VN, легкий карбон, XR Lock
- Немає в наявності
- Код: 3-729857010191
6 757 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж SOG Ultra XR Black (12-63-01-57)
Складаний ніж Ultra XR бренду SOG є ідеальним поєднанням якості та функціональності. Він оснащений клинком з нержавної сталі CPM S35VN і рукояткою з вуглецевого волокна, що робить його легким і міцним інструментом для повсякденного використання.
Особливості ножа SOG Ultra XR
- Відкривається однією рукою;
- Спуски на клинку вгнуті, що забезпечує акуратний, бритвений різ;
- Насічки на обуху;
- Тип замка для фіксації леза - XR Lock;
- Рукоятка з карбону - легкий і міцний матеріал;
- Кліпса глибокого носіння зі сторони торця рукоятки.
Характеристики SOG Ultra XR
Технічні дані
- Вага: 34 г;
- Загальна довжина: 16 см;
- Довжина клинка: 7 см;
- Товщина обуха: 2 мм;
- Матеріал клинка: S35VN;
- Твердість клинка: 51-53 HRC;
- Тип обробки клинка: Titanium Nitride;
- Матеріал рукояті: Вуглецеве волокно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 34 г |
| Довжина ножа | 16 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | S35VN |
| Матеріал піхов | Метал |
| Матеріал рукоятки | Вуглецеве волокно |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 34 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 7 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
- Ціна: 6 757 ₴









