
Складний ніж SOG Vision XR з лезом Tanto з нержавіючої сталі, рукоятка G10
- Немає в наявності
- Код: 3-729857010092
8 032 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж SOG Vision XR (12-57-01-57)
Складаний ніж SOG Vision XR — це найважливіший складаний ніж для професіоналів. Він оснащений 3,18-дюймовим клинком з кріогенної термічної обробки з нержавіючої сталі CTS XHP Tanto, що забезпечує підвищену міцність та універсальність. Рукоятка G10 з ультра-гумовим покриттям забезпечує надійний хват.
Особливості ножа SOG Vision XR
XR Lock® від SOG дозволяє плавно відкривати ніж трьома різними способами однією рукою за допомогою інноваційного суцільного фіксатора леза, що надає відчуття фіксованого леза та впевненість у використанні.
Ключові характеристики
- Загальна довжина: 20,35 см
- Закрита довжина: 11,81 см
- Довжина леза: 8,53 см
- Вага: 124,74 г
- Тип леза: сталь CTS XHP
- Товщина леза: 0,30 см
- Матеріал ручки: G10
- Механізм блокування: XR
- Механізм відкриття: XR, шпилька для великого пальця, удар
- Форма леза: Танто
- Тип краю: Прямий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 124.74 г |
| Довжина ножа | 20.35 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.81 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | CTS XHP |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 124.74 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.53 мм |
| Товщина леза | 0.3 мм |
- Ціна: 8 032 ₴




