
Складаний ніж SOG Aegis AT MK3 Indigo/Acid з кліпсою та лезом D2 3,1"
- Немає в наявності
- Код: 3-729857011068
4 420 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж SOG Aegis AT, MK3 Indigo/Acid (SOG 11-41-03-57)
Складаний ніж SOG Aegis AT відрізняється швидким відкриттям за допомогою інноваційного двостороннього замка AT-XR від SOG з ергономічною рукояткою та хорошим захватом. Він зручний у перенесенні і оснащений функціональним 3,1-дюймовим лезом з нержавіючої сталі D2, підданим кріогенній термообробці. Потужний механізм блокування XR також має міцну вбудовану систему безпеки з фіксацією леза.
Характеристики ножа Aegis AT
- Повна довжина: 20,7 см
- Закрита довжина: 12,72 см
- Довжина леза: 7,95 см
- Вага: 125 г
- Матеріал леза: Cryo D2
- Товщина леза: 3 мм
- Матеріал рукоятки: GRN
- Покриття: Titanium Nitride
- Механізм блокування: AT-XR
- Захист: двостороннє відкриття (лівою та правою рукою), запобіжник
- Механізм відкриття: Assisted Thumb Stud
- Виробник: Тайвань
- Петля для шнурка: так
- Тип леза: Пряме
- Тип заточки: Drop Point
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 125 г |
| Довжина ножа | 20.7 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.72 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Особливості | Запобіжник |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 125 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 7.95 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Indigo/Acid |
- Ціна: 4 420 ₴







