
Складаний ніж SOG Trident AT, чорний/червоний, з різаком для шнура та побідитовим жалом, D2
- Немає в наявності
- Код: 3-729857010818
5 185 ₴
Складаний ніж SOG Trident AT, чорний/червоний/частково зазубрений (SOG 11-12-02-41)
Складаний ніж SOG Trident AT — це надійний інструмент, розроблений для професійних користувачів. Він оснащений інноваційним двостороннім замком SOG AT-XR Lock для швидкого відкривання, а також включає інтегрований різак шнура і розбиватель скла. Легкість у носінні досягається завдяки високофункціональному лезу з кріогенно-термічно обробленої нержавної сталі D2, а потужний механізм фіксації забезпечує безпеку і надійність.
Особливості ножа Trident AT
Trident AT — це сучасне оновлення, основане на відгуках професійних користувачів. Він створений для роботи в найжорсткіших умовах, балансуючи між цілеспрямованим дизайном, високою продуктивністю і надійністю.
Ключові характеристики
- Вага: 146 г
- Довжина леза: 9,4 см
- Довжина в складеному вигляді: 13,5 см
- Повна довжина: 23 см
- Товщина леза: 3 мм
- Механізм блокування: AT-XR
- Форма леза: Clip Point
- Матеріал рукоятки: GRN (склонаповнений нейлон)
- Механізм відкриття: Assisted Thumb Stud
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 146 г |
| Довжина ножа | 23 мм |
| Довжина у складеному стані | 13.5 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 146 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.4 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 5 185 ₴










