
Ніж-брелок SOG Key Knife (KEY102-CP) з прямим лезом, компактний і легкий для носіння.
- Немає в наявності
- Код: 3-729857999434
595 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж-брелок SOG Key Knife (KEY102-CP)
Ніж-брелок SOG Key Knife – це мініатюрний складний ніж у формі ключа, який легко поміститься в кишені, ключниці або гаманці. Він стане в нагоді, якщо потрібно вскрити коробку, підточити олівець, почистити яблуко, перерізати шнурок.
Особливості SOG Key Knife
- Легкий та компактний;
- Завдяки міцному кільцю його можна носити на ключниці або як брелок;
- Ле зо витягується за допомогою нігтьового зацепа;
- Фіксується у розкладеному вигляді замком Back lock.
Характеристики брелока Key Knife
Загальні параметри
- Загальна довжина: 113 мм
- Довжина рукоятки: 71 мм
- Довжина леза: 43 мм
- Товщина леза: 1 мм
Умови використання
- Тип краю: Прямий
- Тип заточування: Drop Point
- Матеріал леза: сталь 420J2
- Твердість леза, HRC: 52-54
- Покриття леза: Satin
- Колір леза: Світлий
- Матеріал рукоятки: Нержавіюча сталь
- Замок: Back Lock
- Кліпса: Ні
- Ніжни/Чохол: Ні
- Вага: 20 г
- Колір: Золотий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 20 г |
| Довжина ножа | 43 мм |
| Довжина рукоятки | 71 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал леза | 420J2 |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 20 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 43 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня | Satin |
- Ціна: 595 ₴



